Budujemy Ciepło i Solidnie
To motto przyświeca nam od lat.
SPRAWDZ OFERTĘ
O firmie

O nas i nasza misja – dom energooszczędny

 

Firma BCS powstała w 1991 roku i od początku konsekwentnie działa w branży budowlanej. Długoletnie prywatne zainteresowanie właścicieli firmy budownictwem energooszczędnym przekłada się na ukierunkowanie pod tym kątem całej działalności firmy. Jako jedni z pierwszych w Polsce braliśmy udział w realizacji domu w standardzie NF15. Od samego początku działania firmy działamy w tym samym duchu: minimalizowć straty energii, wyłącznie materiały najwyższej jakości i fachowe wykonawstwo przez wysokokwalifikowany personel naszej firmy, są podstawą zadowolenia inwestora. Zatrudniamy tylko najlepszych pracowników, solidnie przygotowanych i z wieloletnim doświadczeniem, ale nie rutyniarzy.

Naszym mottem jest „Jakość a nie bylejakość”.

Konsekwencją tego jest bezwarunkowe ukierunkowanie na najwyższy poziom jakościowy naszego wykonawstwa i satysfakcję z rzetelnego wykonania zlecenia. Satysfakcję inwestora z jej jakości ale i naszą z dobrze wykonanej pracy. Niewątpliwie jest to jeden z fundamentów sukcesu naszej firmy na wymagającym rynku budowlanym, głównie w rejonie Warszawy i zachodniego Mazowsza, ale nie tylko. Nie boimy się wyzwań, podejmujemy się wykonania prac w myśl zasady – albo dobrze, albo wcale – inwestor może być pewny, iż wykonamy je zgodnie z regułami sztuki budowlanej. Nie uznajemy „dróg na skróty”.

Wszyscy pracownicy firmy są zaangażowani we właściwą obsługę inwestora, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacji by sprostać wyzwaniom rynku, ale przede wszystkim by inwestor był zadowolony z poziomu świadczonych mu prac.

Zakres działalności

 

Nasze prace wykonujemy między innymi w miejscowościach pomiędzy Warszawą a Sochaczewem:
Sochaczew Babice, Błonie, Ożarów, Ożarów Mazowiecki, Leszno, Kampinos, Teresin, Borzęcin, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek.
Oraz okolicach.

Opinie o nas i wykonanych przez nas pracach, nasze certyfikaty itp.

 

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
biuro@bcs.waw.pl
KONTAKT DO NAS